הפקות אירועים | By Itamar Ben Lulu
שתף עכשיו ב:
התקשרו 072-3902118
או השאירו פרטים ונחזור לייעץ ולתכנן את האירוע שלכם!
לקוחות ממליצים

קישוט ועיצוב אולם

נראותו של המרחב או האולם בו יתקיים האירוע שלכם, תשפיע משמעותית על האווירה בו, שכן כדי להמחיש את החגיגיות של המעמד – חשוב לעצב את החלל בהתאם.

שערים ועמודי בלונים בצבעים התואמים למפות וליתר האלמנטים החוברים יחד בעיצוב אולם האירועים, לצד סידורים ומבני פרחים מרהיבים ומרשימים ואותיות מוארות – הם רק חלק מהאפשרויות שאנו מעמידים לרשותכם.

שתף עכשיו ב:

היתרונות שלנו

קישוטי האירועים ועיצובי האולמות שלנו מקנים נופך חגיגי, מרשים ויוקרתי לכל אירוע, ומותאמים לחלוטין לטעמם האישי של כל לקוח ולקוחה.

יתרונותיה הבולטים של שירותי עיצוב וקישוט אולמות האירועים מבית I-DO:

  • אווירה חגיגית: עמודי הפרחים, שערי הבלונים ושאר האלמנטים הקישוטיים שלנו חוברים יחד ליצירת אווירה חגיגית ההולמת את המעמד.
  • עיצוב מרשים: שילובם של אלמנטים כמו אותיות מוארות, מבני ענק מפרחים או בלונים וקירות 'אוסקר' מעוצבים וממותגים, יוצרים נראות מרשימה שמעוררת קריאות התפעלות וסוחטת מחמאות מכל המוזמנים.
  • התאמה מלאה לרצון הלקוח: כל הפרטים הקטנים והחשובים בעיצוב הקישוט לאולם האירוע, מתואמים באופן מלא מול הלקוח, ומותאמים במלאות לרצונות וההעדפות האישיות שלכם.

מה אתם מקבלים

אנו נגיע לפגוש אתכם מראש בכל מקום בו מיועד האירוע להתקיים, כדי להתרשם ממנו ממקור ראשון, ולשמוע על הדגשים החשובים לכם מבחינה עיצובית.

ביום האירוע נגיע למקום שעות רבות רב לפני תחילת קבלת הפנים, עם כל הציוד הדרוש, ונקים תפאורה יוקרתית, מרשימה ומדהימה לתפארת.

התפאורה יכולה לכלול, על פי בחירתכם, מבני עמודים או שערים מפרחים או בלונים, בגוונים על פי בחירתכם, ואותיות נוצצות ומוארות, עם הכיתוב LOVE או עם שמות בעלי השמחה, בלונים מתנפחים בדמותם של גיבורי דיסני האלמותיים, וכן סידורי פרחים למרכזי השולחנות, מפות מעוצבות ואלמנטים נוספים ומרהיבים.

אל תסתפקו רק בקישוט ועיצוב אולם

הוסיף עוד לאירוע שלכם

בובות ענק לרחבה

חבית צ'ייסרים לרחבה

כנריות

מייצגים ורקדניות

מתופפים ושופרות

© 2021 כל הזכויות שמורות לחברת I-Do הפקות | קידום ופיתוח האתר