הפקות אירועים | By Itamar Ben Lulu
שתף עכשיו ב:
התקשרו 072-3902118
או השאירו פרטים ונחזור לייעץ ולתכנן את האירוע שלכם!
לקוחות ממליצים

מייצגים ורקדניות

מיצגים אומנותיים ורקדניות בתלבושות מרהיבות ועיטורי נוצות מרשימים, מיצגי בלונים ותאורה, בשלל קונספטים מקוריים ועיצוב יוקרתי, יפארו כל אירוע ושמחה.

מדובר באטרקציה שמוסיפה יוקרה לאירוע, ומרשימה, ללא ספק, את כל מי שעובר על פניה!

חברת I-DO  הפקות גאה להציג את מיטב המייצגים והרקדניות שייצרו אווירה חגיגית ואקסקלוסיבית באירוע שלכם!

שתף עכשיו ב:

התרשמו מהרקדניות היפות שלנו

היתרונות שלנו

הרקדניות שלנו הן המקצועיות ביותר, ויודעות לתת שואו של החיים, גם כשהן ניצבות לאורך זמן לצדי המיצגים.

חברת I-DO הפקות לא מסתפקת במקצועיותן של הרקדניות ובתלבושותיהן ההדורות, אלא מוודאת שאופי המיצג תואם את רוח האירוע כפי שאתם תופסים אותו, ואת העדפותיכם האישיות, תוך תשומת לב מרבית לדגשים שחשובים לכם.

יתרונותיהן הבולטים של המיצגים לאירועים מבית I-DO:

  • המיצג מלווה בנוכחותן של רקדניות מקצועיות ואלופות: רק הרקדניות שלנו יודעות באמת לתת שואו מהמם, ולהיראות במיטבן לאורך האירוע כולו.
  • תלבושות מרהיבות: נוצות ונצנצים, בדים ססגוניים וזוהרים הם רק חלק מהמרכיבים שיוצרים את התלבושות המרהיבות אותן עוטות הרקדניות שלנו לכבוד הופעתן במיצג.
  • התאמת המיצג לאופי האירוע ולרצון הלקוח: חברת I-DO מקפידה על התאמה מלאה של אופי המיצג וסגנון עיצובו לרוח האירוע ולרצונותיהם האינדיווידואליים של כל אחד ואחת מלקוחותינו.

מה אתם מקבלים

אנו ניפגש אתכם עוד לפני האירוע, על מנת לסייע לכם לבנות את הקונספט והמיצג שיתאים לרוח האירוע שלכם ואופיו, כמו גם להעדפותיכם האישיות, כמו כפפה ליד.

ביום האירוע נגיע למקום המיועד לפני שעת הגעתם של האורחים, על מנת לבנות את המיצג ולהכינו מבעוד מועד, כך שייחשף לעיני כל המוזמנים.

במועדים המתאימים שסוכמו מראש, יתייצבו הרקדניות בתלבושות ססגוניות ונוצצות לצד המיצג, וידהימו את כולם בנראות החגיגית והמרשימה, ובעיצוב היוקרתי והאקסקלוסיבי.

אל תסתפקו רק במיצגים

הפכו את האירוע שלכם לחגיגה אמיתית

רקדניות

תותחי עשן וקרח יבש

תותח קונפטי

פרחים נפתחים

קיר צילום הוליווד

© 2021 כל הזכויות שמורות לחברת I-Do הפקות | קידום ופיתוח האתר