הפקות אירועים | By Itamar Ben Lulu
שתף עכשיו ב:
התקשרו 072-3902118
או השאירו פרטים ונחזור לייעץ ולתכנן את האירוע שלכם!
לקוחות ממליצים

בלונים מתפוצצים בסלואו

בין אם מדובר בהופעה מרגשת של בר/בת המצווה או בריקוד הסלואו של החתן והכלה, כשמסמרי הערב מוקפים בבלוני ענק שלפתע מתפוצצים, ומשחררים מתוכם אינספור בלוני הליום שפורחים להם באוויר וקונפטי עליז שמרחף לו בחלל – אין אחד שנשאר אדיש!

בלונים מתפוצצים מהווים אטרקציה מקורית שלא תראו בכל מקום, ולהיט אמתי שמלהיב את כלל המוזמנים ומעלה את מפלס ההתרגשות ברגעים המשמחים והמשמעותיים ביותר.

שתף עכשיו ב:

התרשמו מהבלונים המתפוצצים

מתוך החתונה של רחלי ואלדן

מתוך הבת מצווה של עופרי

היתרונות שלנו

הבלונים המתפוצצים הנם אטרקציה ייחודית ומקורית, שאיש אינו נותיר אדיש אליה, ואשר סוחטת דמעות שמחה ואנחות התפעלות מכל רואיה.

יתרונותיה הבולטים של אטרקציית הבלונים המתפוצצים מבית I-DO:

  • מוצר מקורי ואיכותי: הבלונים המתפוצצים הם אטרקציה של רואים כל יום, אשר לא מפסיקה להפתיע, בעוד בלוני ההליום והקונפטי פורצים מתוכה.
  • קריין: כינוס הקהל ברגע הנכון וההכרזה החגיגית על שקוראת לנוכחים לקבל את בעלי השמחה במחיאות כפיים סוערות עושים את שלהם ומוסיפים לדרמטיות והריגוש ברגעי השיא.
  • התאמה מלאה לרצון הלקוח: כל הפרטים הקטנים והחשובים ביישום האטרקציה, החל מהעיתוי האולטימטיבי, עבור במוסיקה הנכונה לטעמכם וכלה בדרך בה יציג אתכם הקריין מול קהל המוזמנים– נתונים לגמרי לבחירתכם האישית.

מה אתם מקבלים

אנו נפגוש אתכם מראש במקום המיועד, כדי לשמוע מכם על אופי האירוע ועל הדגשים שחשובים לכם, ונסייע לכם לבחור את העיתוי והמיקום האולטימטיביים לשילוב אטרקציית הבלונים המתפוצצים בתכנית.

ביום האירוע נגיע למקום זמן רב לפני שהמוזמנים מתחילים לזרום לאירוע, עם כל הציוד הדרוש.

בדיוק ברגע הנכון, על פי מה שסוכם, יקרא קריין מטעמנו לקהל להתכנס, ויכריז חגיגית על הופעת בעלי השמחה, אשר יגיעו בלוויית מוסיקה אותה בחרתם מראש  לריקוד, שיר או הופעה לצד הבלונים הענקיים.

הבלונים הענקיים ישהו לצדכם על הבמה או במיקום שנבחר, ויתפוצצו במועד המבוקש תוך שהם משחררים מתוכם בלוני הליום וקונפטי, שיפרחו באוויר, ויעלו את מפלס ההתרגשות עמם לשמיים.

אל תסתפקו רק בבלונים המתפוצצים

בחרו אטרקציות נוספות לאירוע שלכם

בועות סבון

בר מתוקים

מופעי לייזר

פרחים נפתחים

רקדניות

© 2021 כל הזכויות שמורות לחברת I-Do הפקות | קידום ופיתוח האתר