הפקות אירועים | By Itamar Ben Lulu לקוחות ממליצים
השאירו פרטים
ונתכנן יחד את האירוע שלכם!

  אירועים עסקיים

  כל אירוע עסקי מהווה הזדמנות משמעותית לקידום החברה או הארגון שיוזמים אותו, בין אם מדובר בכנסים, ימי עיון, או מפגש עם שותפים ולקוחות פוטנציאליים.

  על מנת לממש את הפוטנציאל העסקי שטמון באירוע כזה, חשוב להפיק אותו באופן מכובד, שייצג את החברה או הארגון בצורה הולמת.

  חברת I-DO הפקות צברה ניסיון רב שנים בהפקת אירועים עסקיים בצפון הארץ, ותטפל עבורכם בכל ההיבטים המעשיים והנחוצים באופן דקדקני, קפדני ומקצועני – כדי שאתם תוכלו להתפנות ליצירת קשרים עסקיים ולשאר ההיבטים החשובים באמת.

  התחילו לתכנן את האירוע שלכם

  צילום אירועים

  מוזיקה לאירועים

  אטרקציות לאירועים עסקיים

  קבלו מספר טיפים לאירוע עסקי מוצלח

  • הגדירו מראש יעדים, מטרות ומסגרת תקציב לאירוע: בהירות ברמת היעדים והמטרות כמו גם מבחינת מסגרת התקציב, מהווה ערובה להצלחת האירוע כולו.
  • בחרו במקום מרכזי ונוח לגישה באזורכם: קיום האירוע במקום נוח לגישה משפר את היקף ההיענות אליו, ונותן למוזמנים את התחושה שבאים לקראתם.
  • וודאו התאמה בין המסרים לבין המיקום והעיצוב: עיצוב תפאורה סולידית ובה בעת חגיגית, ובחירת מיקום שהולם את המסרים שברצונכם להעביר, חשובים כדי להטמיע אותם וליצור את הרושם והאפקט המבוקש.
  • שלבו מוצרי פרסום באירוע: עמדת טראס או קיר ממותג, עלוני פרסום, חוברות עם מידע עסקי – הם חלק מהמוצרים שיכולים לקדם את הארגון שלכם במהלך האירוע העסקי.
  • שלבו בין היבטים עסקיים לחווייתיים: שילוב נכון בין היבטים עסקיים ורשמיים לבין אטרקציות חווייתיות שיעשירו את האירוע, יסייע לו להיחרט בזיכרונם של המוזמנים ולכן הם גם יפנימו טוב יותר את המסרים שתעבירו.

  מדוע לבחור בנו לארגון האירוע

  לחברת I-DO הפקות ניסיון מוכח ושלל לקוחות מרוצים שכבר חגגו אתנו אירועים עסקיים שונים, כדוגמת עיריית תל-אביב, עיריית עכו, משטרת ישראל, יוטבתה, מכללת אורט, תמי 4 ועוד.

  השילוב בין הארגון המקצועי והפקה המוקפדת לבין חשיבה מקורית ומגוון אטרקציות שמותאמות לכל אירוע על פי אופיו – יבטיחו את הצלחתו, וישדרגו את תדמית החברה.

  שאלות נפוצות

  אלו אטרקציות ניתן לכלול באירוע עסקי?

  בר מתוקים עם מפלי שוקולד, תפאורה המשלבת אותיות מאירות, שערי בלונים ועמודי פרחים הם חלק מהרעיונות שעשויים להתאים לשדרוג אירוע עסקי.

  פנו אלינו, ספרו לנו על האירוע העסקי שלכם – ונשמח להעניק לכם ייעוץ אישי בנוגע לתוכנו החווייתי.

  איך אפשר לצ'פר את העובדים באירוע פנימי של החברה?

  גיבוש צוות העובדים והפגנה של השקעה בהם כפרגון על עבודתם והישגיהם העסקיים, מהווה היבט משמעותי בכל אירוע פנימי ובכל ארגון.

  שילוב היבטים חווייתיים ומפנקים, כמו מופע רקדניות מקצועיות או מעגל מתופפים, יכול להוות בסיס לאווירה חברית ורשמית פחות בין העובדים, אשר תקדם שיתוף פעולה אפקטיבי יותר בשעות העבודה.

  האם מומלץ לבחור קונספט לאירוע עסקי?

  ישנם בהחלט אירועים עסקיים שמתאימים למתכונת הקונספט.

  אירוע קונספט עסקי, ייסוב סביב נושא מסוים שייבחר, ואשר ישפיע על עיצוב התפאורה ובחירת התכנים, יגבש את ההתרחשויות ויעניק להן הקשר מאחד.

  מה המינון הנכון לפעילויות אקטיביות לצד שהייה נינוחה באירוע עסקי?

  חשוב לשלב באירוע עסקי מוצלח, הן אטרקציות שמפעילות ומרגשות את האורחים, והן רגעי מנוחה ופנאי, בהם ניתן ליצור קשרים עסקיים ואסטרטגיים.

  הפעלות ואטרקציות לאירוע עסקי פנימי שמיועד לצוות העובדים יכולות לכלול צפייה במופע רקדניות מקצועיות או במיצג לייזר מרהיב, ובאירועים רשמיים יותר, ניתן לכלול כמובן האזנה להרצאות מקצועיות והשתתפות בדיונים שונים.

  האם חברת I-DO הפקות מטפלת ביחסי הציבור לאירוע העסקי?

  בהחלט כן!

  חברת I-DO הפקות אמונה גם על קידום יחסי ציבור ופרסום, שיבטיח את הצלחת האירוע וירחיב את קהל המוזמנים שישתתפו בו.

  בין הלקוחות שלנו

  שתף עכשיו ב:

  © 2022 כל הזכויות שמורות לחברת I-Do הפקות | קידום ופיתוח האתר