הפקות אירועים | By Itamar Ben Lulu
שתף עכשיו ב:
התקשרו 072-3902118
או השאירו פרטים ונחזור לייעץ ולתכנן את האירוע שלכם!
לקוחות ממליצים

רובוט לד

רובוט-לד ענקי בגובה שני מטרים וחצי המפזר אורות בוהקים ומרצדים לכל עבר, ואוחז ברובה-קור אשר מפזר ענני עשן קרירים ומרעננים לרחבה – זו האטרקציה שלא תמצאו אצל אף אחד אחר!

רובוט-לד, האטרקציה המקורית, הבלעדית ל- I-DO הפקות, לא תשאיר אף אחד איש, ותלהיב את החוגגים על הרחבה לשעות רבות של ריקודים סוערים!

שתף עכשיו ב:

מדוע לשלב את רובוט הלד באירוע

השילוב בין רובוט-הלד על אורותיו המרצדים עם רובה-הקור וענני העשן המרעננים, מהווה אטרקציה לוהטת שמשדרגת כל אירוע ומרשימה את כל המוזמנים.

חשוב לציין, שבשונה ממכונות עשן אחרות, רובה-הקור מפזר גז פחמן דו חמצני דחוס, שהוא נטול ריח, בטיחותי לשימוש ומשרה קרירות מרעננת.

יתרונותיה הבולטים של אטרקציית רובוט-הלד מבית I-DO הפקות:

  • עמידה בכל התקנים הבטיחותיים: רובה-הקור מפזר ענני פחמן דו חמצני נטולי ריח, אינו דליק, לא גורם לגירוי בדרכי הנשימה ועומד בכל תקני הבטיחות המחמירים ביותר.
  • איכות מובילה לאפס תקלות: ב- I-DO הפקות מחויבים לאיכות, ולכן הן בובת רובוט-הלד והן רובה-הקור שבידיה הנם באיכות הטובה ביותר, מה שמבטיח הפעלה נטולת תקלות.
  • עמידה בזמנים: אנו מחויבים להגיע למקום האירוע עוד לפני הגעת המוזמנים, על מנת לוודא שהאטרקציה תוצג ללא עיכובים, בדיוק בזמן המיועד.

מה תקבלו עם האטרקציה

אנו נפגוש אתכם מראש להיכרות אתכם והתרשמות ממקום האירוע, ויחד נבחר את העיתוי והמיקום המושלמים לכניסתו של רובוט-הלד.

ביום המיועד נתייצב במקום מראש ולפני תחילת האירוע, ובעיתוי שסוכם מראש, ייכנס מפעיל מיומן מטעמנו בתוך בובת רובוט-הלד לרחבה, וישלהב את החוגגים תוך שהוא מפזר ענני קור סמיכים לכל עבר.

אהבתם את רובוט הלד?

הוסיפו אטרקציות נוספות לאירוע שלכם!

אותיות ענק מוארות

בר מתוקים

חבית צ'ייסרים לרחבה

עמדת יוגורט

תותח קונפטי

© 2021 כל הזכויות שמורות לחברת I-Do הפקות | קידום ופיתוח האתר