הפקות אירועים | By Itamar Ben Lulu
שתף עכשיו ב:
התקשרו 072-3902118
או השאירו פרטים ונחזור לייעץ ולתכנן את האירוע שלכם!
לקוחות ממליצים

רובה קור

רובה-קור משחרר לאוויר פחמן דו חמצני בלחץ גבוה, אשר יוצר נראות מרשימה של עשן סמיך, ומשרה תחושת קור שמרעננת את רחבת הריקודים!

בשונה מתותחי ומכונות עשן אחרים, רובה-קור אינו מדיף ריחות בלתי נעימים, וגם משרה קרירות מענגת ומרעננת שעושה חשק להמשיך ולרקוד עוד ועוד.

שתף עכשיו ב:

התרשמו מרובה הקור בפעולה

מתוך בר מצווה שהפקנו

היתרונות שלנו

רובה-קור הוא האטרקציה הלוהטת שמרעננת את החוגגים ונותנת זריקת מרץ לכל אירוע! עם  I-DO הפקות תוכלו להיות בטוחים שתקבלו את רובה-הקור האיכותי ביותר בשוק, שעומד בכל התקנים הבטיחותיים הנדרשים, באפס תקלות.

יתרונותיה הבולטים של אטרקציית רובה-הקור מבית I-DO הפקות:

  • רובה-קור העומד בכל דרישות התקן הבטיחותיות: אנו עובדים עם רובי-קור תקניים בלבד, העומדים בכל הדרישות הבטיחותיות המחמירות ביותר.
  • מחויבות מלאה לאיכות: ב- I-DO הפקות מחויבים לאיכות המוצרים, ומשתמשים ברובי-הקור הטובים ביותר בשוק, שיוצרים עשן רענן, סמיך ומרשים.
  • עמידה בזמנים ואפס תקלות: אנו מחויבים להגיע למקום האירוע עוד לפני הגעת המוזמנים, ולהבטיח שהאטרקציה תהיה זמינה בזמן אמת באפס תקלות, הודות למפעילים המיומנים מטעמנו ולאיכות הבלתי מתפשרת של המוצרים.

מה תקבלו עם האטרקציה

אנו ניפגש אתכם מראש, כדי להכיר אתכם, להתרשם אישית מההעדפות שלכם וממקום האירוע, ולסייע לכם לבחור את העיתוי המושלם לשילוב האטרקציה במהלכו.

ביום המיועד נתייצב במיקום האירוע זמן רב מראש, לפני הגעת האורחים, עם מלוא הציוד הדרוש, ונוודא שהכל מחובר היטב ופועל ללא תקלות.

בעיתוי שסוכם מראש, יפעילו המפעילים המיומנים מטעמנו את רובה-הקור, ויפזרו ענני עשן קריר ומרענן על רחבת הריקודים, שירשימו וישמחו את כל החוגגים!

אל תסתפקו רק ברובה הקור

העשירו את האירוע שלכם עם אטרקציות נוספות

בר מתוקים

גימיקים וזוהרים לאירוע

מופעי לייזר

מסיבת פול מון

צילום מגנטים

© 2021 כל הזכויות שמורות לחברת I-Do הפקות | קידום ופיתוח האתר