הפקות אירועים | By Itamar Ben Lulu
שתף עכשיו ב:
התקשרו 072-3902118
או השאירו פרטים ונחזור לייעץ ולתכנן את האירוע שלכם!
לקוחות ממליצים

פרחים נפתחים

בין אם מדובר בריקוד הסלואו של החתן והכלה או של כלת בת המצווה עם אביה, או בשיר הפתיחה של חתן בר המצווה – כשהרחבה מעוטרת בפרחי לדים ענקיים ומרהיבים, אשר נפתחים בהדרגה סביב בעלי השמחה, ומפיצים אור יקרות בוהק – אין אחד שלא מתרגש!

חברת I-DO הפקות גאה להציג את פרחי הלוטוס עם תאורת הלד המובנית, שמקנים לכל אירוע אווירה יוקרתית ומהפנטת, מאירים על בעלי השמחה ברגעים המרגשים ביותר, וטוענים אותם בקסם.

שתף עכשיו ב:

התרשמו מפרחי הלוטוס המדהימים שלנו

היתרונות שלנו

פרחי הלד הנפתחים והמאירים מהווים קודם כל, אטרקציה מקורית שלא תמצאו בכל מקום, ואשר ללא ספק תדהים את האורחים שלכם.

יתרונותיה הבולטים של פרחי הלד המאירים מבית I-DO:

  • אווירה מרגשת וקסומה: פרחי הלד המאירים דמויי הלוטוסים יוצרים אווירה מהפנטת, שמעצימה את ההרגשות וטוענת את המרחב בקסם.
  • עיצוב מרשים: פרחי הלד מרהיבים ביופיים, ומציגים נראות מרשימה מאוד, הן כשהם עדיין סגורים, ועוד יותר מכך עם פתיחתם ברגעי השיא באירוע.
  • התאמה מלאה לרצון הלקוח: כל הפרטים הקטנים והחשובים, החל מהאופן בו יכנס הקריין את הקהל ויכריז על הגעת בלי השמחה לבמה או לרחבה, עבור במוסיקה שתושמע וכלה בעיתוי פתיחתם של פרחי הלוטוס, מתואמים באופן מלא מול הלקוח, ומיושמים בפועל על פי הרצונות וההעדפות האישיות שלכם.

מה אתם מקבלים

אנו נגיע לפגוש אתכם מראש, במקום האירוע, כדי להכיר אתכם ולהתרשם מהאולם, ונסכם מולכם על העיתוי והאופן המדויק בהם ישתלבו פרחי הלד בתכנית שלכם.

ביום האירוע נגיע מראש, זמן רב לפני תחילתה של קבלת הפנים, מאורגנים עם כל הציוד הדרוש והמפעילים המיומנים מטעמנו, ונקים את התשתית לפרחי הלד בהתאם למה שסוכם מראש.

ברגע המיועד, יכריז הקריין על הגעתם של בעלי השמחה לבמה או לרחבת הריקודים, בעוד איש הצוות המיומן מטעמנו יפעיל את פרחי הלד המרהיבים, בדיוק בעיתוי המושלם!

אל תסתפקו רק בפרחי הלד

הוסיפו עוד לעמוד שלכם

זיקוקים לחופה

כנריות

מופעי לייזר

מתופפים ושופרות

עמדת צ'ייסרים ושמפנייה

© 2021 כל הזכויות שמורות לחברת I-Do הפקות | קידום ופיתוח האתר