הפקות אירועים | By Itamar Ben Lulu
שתף עכשיו ב:
התקשרו 072-3902118
או השאירו פרטים ונחזור לייעץ ולתכנן את האירוע שלכם!
לקוחות ממליצים

עמדת צ'ייסרים ושמפנייה

כדי שהמוזמנים שלכם לא ייאלצו, חלילה, לנטוש את רחבת הריקודים לטובת המתנה בתור לבר המשקאות, I-DO הפקות מציעה את אטרקציית עמדת צ'ייסרים ושמפניה ניידת, שניתן להציב בלב העניינים בכל רגע בו תבחרו באירוע.

אפשרות נוספת היא לשלב את עמדת הצ'ייסרים והשמפניה עם תחילת האירוע, במסגרת קבלת הפנים, כדי לתרום לנופך החגיגי ולאווירה מיד עם הגעת המוזמנים למקום.

שתף עכשיו ב:

היתרונות שלנו

אין כמו אלכוהול להעצמת השמחה, המרצת האנרגיה והפגת עכבות, מה שמאפשר לאורחים להמשיך לרקוד ולחגוג עוד ועוד, אל תוך הלילה, על אחת כמה וכמה כשמדובר גם בצ'ייסרים וגם בשמפניה – הסמל האולטימטיבי ליוקרה ולחגיגיות.

יתרונותיה הבולטים של אטרקציית עמדת הצ'ייסרים והשמפניה מבית I-DO:

  • להרבות שמחה וריקודים: אין כמו מחוות צ'ייסרים ושמפניה לרחבה ובוודאי כשמדובר בעמדה שפעילה כבר משלב קבלת הפנים – כדי להרבות את השמחה בכל אירוע, ולהמריץ את החוגגים לרקוד עוד ועוד.
  • הגשה חגיגית ויוקרתית: העמדה האלגנטית שעליה מסודרים הצ'ייסרים בכוסיות הזכוכית הקטנות ובקבוקי השמפניה החגיגיים והיוקרתיים עם הגביעים לצדם, מוצגת באופן מרשים ואקסקלוסיבי.
  • להרים את האווירה: גם מי שאינו שותה מן הצ'ייסרים והשמפניה ורק צופה בעמדה החגיגית, ועל אחת כמה וכמה מי שכן לוגם מהם, ימצא עצמו נסחף בהתלהבות העצומה של האירוע, כחלק מהאווירה העליזה.

מה אתם מקבלים

אנו ניפגש אתכם לפני האירוע, כדי לתאם מולכם את סוג המשקאות האלכוהוליים והשמפניה המועדפים עליכם להגשה במסגרת העמדה, ואת המיקומים והעיתויים בהם תרצו שהאטרקציה תשתלב.

ביום האירוע נתייצב במקום לפני המועד בו מוזמנים האורחים, עם כל הציוד הדרוש, ובלוויית הדיילת הצמודה שתעמוד לרשות המוזמנים ותעסוק בהגשת המשקאות, ונארגן את העמדה כך שתהיה מוכנה לפעולה, על פי העיתוי והמיקום שבחרתם.

ברגעים המרגשים של קבלת הפנים והריקודים, תגיש הדיילת החייכנית את המשקאות והשמפניה לאורחים שלכם, שייהנו מהאווירה היוקרתית והמשמחת.

אל תסתפקו רק בעמדת השמפניה

הוסיפו עוד לאירוע שלכם

בובות ענק לרחבה

בועות ענק

הפרחת בלוני הליום בחופה

כנריות

מתופפים ושופרות

© 2021 כל הזכויות שמורות לחברת I-Do הפקות | קידום ופיתוח האתר