הפקות אירועים | By Itamar Ben Lulu
שתף עכשיו ב:
התקשרו 072-3902118
או השאירו פרטים ונחזור לייעץ ולתכנן את האירוע שלכם!
לקוחות ממליצים

מופעי לייזר

אין אטרקציה מלהיבה יותר ממופע לייזרים מרהיב!

קרני הלייזר המרהיבות חוצות או החלל ומאירות את המרחב בשלל צבעים זוהרים, והכל במקצבים מחשמלים שיוצרים מעין ריקוד של אור לצלילי המוסיקה!

שתף עכשיו ב:

היתרונות של מופע הלייזרים שלנו

הציוד המקורי והמקצועי שלנו, מבטיח מופע לייזר איכותי ומרהיב, בו מתקיים תואם מושלם בין קצב תנועת הקרניים למקצבי המוסיקה שמתנגנת ברקע.

חברת I-DO הפקות לא מסתפקת בציוד הטכני הטוב בשוק, אלא מגבה אותו במפעילים מיומנים ומנוסים, שיודעים להפעילו בדיוק ברגע המבוקש עם אפס תקלות.

יתרונותיו הבולטים של מופע הלייזר לאירועים מבית I-DO:

  • ציוד מקצועי ואיכותי: הציוד המקורי והאיכותי שלנו הוא המקצועי ביותר בתחום מופעי הלייזר. היזהרו מחיקויים!
  • מפעילים מנוסים ומיומנים: המפעילים שלנו יודעים להפעיל את הציוד המקצועי על מנת להפיק עבורכם את מופע הלייזר המרשים ביותר, ללא תקלות כלשהן, בדיוק ברגע הנכון.
  • אמינות ומצוינות בשירות: חברת I-DO מקפידה על תיאום מושלם מול הלקוח, מבחינת מיקום ועיתוי הפעלתו של המופע,  ומספקת שירות אדיב, קשוב ומקצועי, תמיד עם חיוך.

מה אתם מקבלים עם לייזרים לאירועים

ביום האירוע נגיע למקום המיועד לפני שעת הגעתם של האורחים, ונסכם מולכם על המיקום המדויק והעיתוי הרצוי בו יוצג מופע הלייזר המרהיב.

ברגע הנכון שסוכם מראש, יפעילו אנשי הצוות המיומנים שלנו את הציוד המקצועי, ויפיקו מופע לייזר מהמם ומאלף, שמותאם לצלילי המוסיקה שמתנגנת ברקע, ומעצים את חוויית האירוע ברגעים המשמעותיים עבורכם, על פי בחירתכם.

למה לעצור בלייזרים

בחרו אטרקציות נוספות לאירוע

בועות סבון

בועות ענק

בלוני אורז לרחבה

בר מתוקים

חבית צ'ייסרים לרחבה

© 2021 כל הזכויות שמורות לחברת I-Do הפקות | קידום ופיתוח האתר