הפקות אירועים | By Itamar Ben Lulu
שתף עכשיו ב:
התקשרו 072-3902118
או השאירו פרטים ונחזור לייעץ ולתכנן את האירוע שלכם!
לקוחות ממליצים

בועות ענק

דמו בנפשכם את רגעי השיא באירוע, בין אם מדובר בריקוד הסלואו של החתן והכלה או בהופעה מרגשת של בר/בת המצווה, כשמסמרי הערב מופיעים במפתיע בתוך בועת ענק מדהימה, שבאורח פלא איננה מתפוצצת כלל!

בועת ענק היא אחת האטרקציות המדהימות, אשר סוחטת דמעות התרגשות וקריאות התפעלות מכל מי שרואה את בעלי השמחה בתוכה ברגעי השיא.

חברת I-DO הפקות גאה להציג את אטרקציית בועת הענק לאירועים, שמוסיפה להתרגשות ולשמחה בכל אירוע!

שתף עכשיו ב:

היתרונות שלנו

אין כמו בועת פלא ענקית כדי להעצים את ההתרגשות ולקרוע את עיני הקהל מהתפעלות.

אנו לא מסתפקים רק במוצר האיכותי עצמו, אלא מעמידים לרשותכם קריין מטעמנו, שמכנס את הקהל ומכריז על עלייתכם לבמה, וכן דואגים לוודא שכל המרכיבים ליצירת רגע דרמטי ומרגש קיימים בעיתוי הנכון והמדויק.

יתרונותיה הבולטים של אטרקציית בועת הענק מבית I-DO:

  • מוצר אמין ואיכותי: בועת הענק שלנו אמנם נראית שברירית, אך היא עמידה וחזקה, כך שתוכלו לרקוד או להופיע בתוכה ללא תקלות כלשהן.
  • מפעילים מיומנים: ב- I-DO לא מסתפקים במוצר האיכותי ביותר, אלא מגבים אותו במפעילים מנוסים ומיומנים מטעמנו, לרבות קריין, על מנת ליצור את האווירה והרושם הדרמטיים החיוניים להצלחת האטרקציה.
  • התאמה מלאה לרצון הלקוח: כל הפרטים ביישום האטרקציה, החל מהעיתוי המושלם, עבור במוסיקה התואמת את טעמכם האישי ובאורות והזרקורים שיופנו לעברכם וכלה באופן בו יציג אתכם הקריין – מותאמים לחלוטין לבחירתכם האישית.

מה אתם מקבלים

אנו נפגוש אתכם מראש במקום המיועד, כדי לשמוע מכם על אופי האירוע, להתרשם ממקור ראשון מההעדפות שלכם, ולסייע לכם לבחור נכונה את העיתוי המושלם לשילוב אטרקציית בועת הענק בתכנית.

ביום האירוע נתייצב במקום זמן רב לפני תחילת זרימתם של האורחים לאירוע, עם כל הציוד הדרוש.

ברגע המיועד, על פי מה שסוכם מראש, יכנס קריין מטעמנו את הקהל סביב הבמה, ויכריז חגיגית על הופעת בעלי השמחה, אשר יגיעו בלוויית מוסיקה מתאימה לריקוד או הופעה בתוך בועת הענק המרהיבה.

אל תסתפקו רק בבועת הענק

בחרו אטרקציות נוספות לאירוע שלכם

מייצגים ורקדניות

מופעי לייזר

כנריות

חבית צ'ייסרים לרחבה

מתופפים ושופרות

© 2021 כל הזכויות שמורות לחברת I-Do הפקות | קידום ופיתוח האתר