הפקות אירועים | By Itamar Ben Lulu
שתף עכשיו ב:
התקשרו 072-3902118
או השאירו פרטים ונחזור לייעץ ולתכנן את האירוע שלכם!
לקוחות ממליצים

אותיות ענק מוארות

אותיות ענק מוארות הם חלק מכל האירועים יוקרתיים של ידוענים וסלבריטאים, ונותנות אווירה נוצצת ואלגנטית שמשדרגת באופן משמעותי את העיצוב בכל אירוע!

בין אם תבחרו באותיות מוארות עם ראשי התיבות שלכם, בכיתוב LOVE או בכל רעיון אחר – אין ספק שהתוספת הנוצצת תהפוך מיד את האירוע שלכם למרשים ומלא סטייל!

שתף עכשיו ב:

היתרונות שלנו

אין כמו אותיות מוארות ליצירת אווירה חגיגית ומרשימה, ואצלנו תוכלו להיות סמוכים ובטוחים שאתם מקבלים שירות אדיב ומוצר אמין ואיכותי, עם אפס תקלות.

יתרונותיה הבולטים של אטרקציית האותיות המוארות מבית I-DO:

  • מוצר אמין ואיכותי: האותיות המוארות שלנו הן מהאיכותיות ביותר בשוק, ולכן לא כבות או נשרפות במהלך האירוע, ומפארות את המקום ללא תקלות.
  • מפעילים מיומנים: אנו לא מסתפקים במוצר האיכותי ביותר, אלא מגבים אותו במפעילים מיומנים מטעמנו, שיודעים כיצד לחבר ולמקום את האותיות המוארות נכונה, ואיך לטפל ולמנוע כל בעיה טכנית.
  • עיצוב מדהים: האותיות המוארות מבית I-DO הן היפות מסוגן, ומציגות עיצוב מדהים, יוקרתי ונוצץ, שיפאר כל אירוע.

מה אתם מקבלים

אנו ניפגש אתכם מראש במקום המיועד, כדי לשמוע מכם על רעיונותיכם העיצוביים ואופי האירוע, ולסייע לכם לבחור את הכיתוב המתאים ביותר שיוצג באותיות מוארות.

ביום האירוע נתייצב מבעוד מועד במקום, זמן רב לפני הגעת המוזמנים, ונמקם את אטרקציית האותיות המוארות במיקום המבוקש, בהתאם למה שסוכם מראש.

אל תסתפקו רק באותיות המוארות

בחרו אטרקציות נוספות לאירוע שלכם

בובות ענק לרחבה

בלונים מתפוצצים בסלואו

גימיקים וזוהרים לאירוע

מופעי לייזר

צילום מגנטים

© 2021 כל הזכויות שמורות לחברת I-Do הפקות | קידום ופיתוח האתר